Priligy dapoxetin

Dapoxetin (tablety Priligy, Priligy generický, dapoxetin generika, dapoxetine) je léčivá látka na předčasnou ejakulaci, která byl vyvinuta společností Eli Lilly and Company. Léčivo původně známé jako [LY 210448], bylo určeno k léčbě depresí. V roce 2003 patent na dapoxetin byl prodán globálnímu gigantu Johnson and Johnson. Priligy je obchodní název, dapoxetin – mezinárodní.

Dapoxetin

Z farmaceutického hlediska dapoxetin patří do skupiny léků známých jako selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu, zkrátka SSRI. Na rozdíl od jiných antidepresiv, u nichž farmakokinetické procesy mohou trvat několik dní, dapoxetin provádí tyto úlohy během pouhých několika hodin. Léčivý přípravek s obsahem dapoxetinu pomáhá oddálit vyvrcholení (ejakulaci) a zvýšit sexuální výdrž až 4krát.

Přípravek Priligy je určen pouze pro dospělé muže od 18 do 64 let.

Jak se přípravek s depoxetinem užívá

Vždy užívejte přípravek podle pokynů svého lékaře.

Doporučená dávka dapoxetinu je 30mg, přesto lékař ji může zvýšit na 60mg. Tableta se obvykle užije 60 minut před sexuálním stykem a zapije se plnou sklenici vody. Priligy se může užívat bez ohledu na dobu jídla. Během léčby přípravkem Priligy se nedoporučuje současné požívání alkoholu. Maximální denní dávka – 60 mg.

Kontraindikace

Dapoxetin má své kontraindikace, kdyby pacient neměl užívat tento lék na předčasnou ejakulaci:

- Poruchy srdečního rytmu, srdeční selhání

- Nízký krevní tlak

- Onemocnění jater nebo ledvin

- Po mozkové mrtvici

- Přecilivělost na dapoxetin

- Psychoafektivní porucha

- Epilepsie

- Závratě v důsledku nízkého krevního tlaku

Nesmí se dapoxetin užívat v kombinaci s léky na depresi, včetně MAOI, s léky na depresi, k léčbě bipolární afektivní poruchy (lithium), antibiotika linezolid, tryptofan, tramadol, na léčbu HIV (ritonavir, atazanavir, kelfinavir), léky k léčbě migrény, léky obsahující třezalku tečkovanou. Pokud nějaký z uvedených léků jste přestal užívat v nedávné době, zahájit léčbu dapoxetinem je možné po uplynutí minimálně 14 dní. Další kontraindikace čtěte v příbalové informaci.

Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a použití léku na předčasnou ejakulaci Priligy dapoxetin konzultujte s lékařem.

Nežádoucí vedlejší účinky

Provedené klinické studie s látkou dapoxetin nezaznamenali žádné závažné nežádoucí účinky. Při zvýšení dávek (nad 60 mg) asi pětina pacientů si stěžovala na nevolnost, 6% měli bolest hlavy, závratě nebo průjem.

Dapoxetin koupit

Nicméně mnozí muži, kteří mají potíže s předčasnou ejakulací během soulože, hledají na internetu kde lék na předčasnou ejakulaci dapoxetin koupit. Jedním z optimálních řešení bude koupit dapoxetin jako přípravek Priligy dapoxetin přes stránky našeho online obchodu. V tomto případě si bezpečně koupíte efektivní přípravek k léčbě předčasné ejakulace dapoxetine a zachováte si svoji anonymitu. Navíc nabízená námi cena Priligy dapoxetin Vás příjemně překvapí. Dapoxetin koupit lék na předčasnou ejakulaci Priligy dapoxetin - má pozitivní vliv na kvalitu sexuálního života a psychickou pohodu muže.

Priligy je efektivní přípravek, který pomůže řešit problém s předčasným výstřikem jednou provždy. Generický Priligy dapoxetin koupit on-line je velice jednoduché v našem internetovém obchodě.